Współpraca i kontakt

Reklama:

  • Jeśli reprezentujesz firmę, instytucję finansową lub agencję reklamową, itp. i jesteś zainteresowany/a reklamą na moich blogach, w tym publikacjami gościnnymi, wpisami eksperckimi, bannerami, linkami, itp. informuję, że oczekuję honorarium za moją współpracę.
  • Szanuj mój czas i nie wysyłaj mi darmowych informacji prasowych – ja nie opublikuję ich bezpłatnie.
  • Jeśli chcesz porozmawiać o finansowych warunkach współpracy – serdecznie zapraszam do kontaktu.
  • Aktualne statystyki są dostępne na życzenie. Wystawiam faktury. Mam działalność gospodarczą.

Kontakt:

Szanujmy nasz wspólny czas i przedstawmy sprawę jasno.

Interesuje mnie tylko klasyczna reklama. Zdecydowanie nie interesuje mnie barter, afiliacja, MLM, obietnice przyszłego zarobku, wszelkie programy efektywnościowe, itp. Jeśli chcesz rozmawiać ze mną, przygotuj się na zapłacenie min. 100 zł brutto za pojedyncze działanie na tym blogu (np. emisję bannera).

  • HarvardPolska(znaczek_małpy)yahoo.com
Odpowiedzialność prawna: Strona prezentuje prywatne poglądy jej twórcy. Autor informuje, że nie są one rekomendacjami inwestycyjnymi w świetle Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie odpowiada za ewentualne szkody wynikłe ze stosowania zamieszczonych na tym blogu opinii.