Dlaczego ceny mieszkań (nieruchomości) są tak wysokie? Podcast

Dzisiaj omówię czynniki wpływające na wysoką cenę mieszkań, ale także (jako były agent nieruchomości) pod koniec nagrania powiem coś o właściwym inwestowaniu w nieruchomości. Jak zainwestować aby zarobić (a przynajmniej nie stracić na naszej inwestycji)?

Czym się powinieneś/powinnaś kierować chcąc ulokować oszczędności życia w nieruchomość?

Omawiane czynniki wpływające na wzrost cen:

  • regulacje urzędniczo-państwowe
  • nawis opodatkowania
  • czynniki podaży i popytu
  • wpływ banków
  • postrzeganie nieruchomości jako pewnej inwestycji

Zapraszam do wysłuchania. Uwaga! Testuję dzisiaj nowy sprzęt do nagrań i nowy format zapisu, jeśli player poniżej nie działałby, proszę pobrać nagranie bezpośrednio…

…tym razem nie będzie to mp3, a „applowskie” m4a, które powinno zostać obsłużone przez większość urządzeń mp3 i na które najpewniej przejdę w najbliższym czasie zupełnie. Zapraszam do pobierania i testowania: http://oszczedzanie.info.pl/wp-content/uploads/2016/08/Nieruchomości.m4a

WP_20160810_15_03_51_ProZapraszam do zadawania pytań i komentowania poniżej! W razie problemów z plikiem – proszę także pisać – będę wdzięczy za odzew „techniczny”.

Aktualizacja!

Wiem już, że użytkownicy Firefoksa na pewno nie odtworzą w przeglądarce pliku m4a, dlatego poniżej zamieszczam nagranie przekonwertowane na klip YT: