Czy warto rozpocząć nowego bloga? Wybór tematyki, właściwa motywacja, fundamenty sukcesu.

Wyślij ten wpis znajomym!

Czy warto rozpocząć nowego bloga? Czym się kierować? Czy można zrobić karierę na blogosferze? Co sprawia, że moje blogi są popularne? Jeśli o tym myslisz na pewno zainteresuje Cię to nagranie – wnioski z kilku lat na blogosferze finansowej.

Jaką tematykę warto wybrać?  Jak właściwie podejść do pisania bloga? Co powinno być naszą motywacją? To kolejne pytania, na które odpowiadam.

Zapraszam do wysłuchania!

14739228496_27000dd483_z


Wyślij ten wpis znajomym!

3 thoughts on “Czy warto rozpocząć nowego bloga? Wybór tematyki, właściwa motywacja, fundamenty sukcesu.”

  1. Jak się chce i ma o czym pisać to na pewno warto. Jest to bardzo rozwijające zajęcie – w naszej dziedzinie jak i w pisaniu. Jeśli chodzi o zakładanie nowego dodatkowego bloga – trzeba dobrze przemyśleć czy mamy dość czasu na kilka stron. Często lepiej zrobić jedną o kilku powiązanych tematach i częściej dodawać na niej wartościowe wpisy.

    1. ja to rozwiązalem dodając do kolekcji http;//oszczedzanie.biz z lekkimi, newsowymi wpisami i aktualnościami z „zycia autora” oraz ciekawostkam, ktore uznam za stosowne

      do powazniejszych wpisów jest oszczedzanie.info.pl – przynajmniej w założeniu ;-0

  2. Łatwiej osiągnąć sukces kiedy podąża się za jakimś swoim talentem. Oczywiście najpierw ten talent trzeba odkryć, rozwijać go i pisać o tym.., motywacja i dobre samopoczucie to podstawa od której warto zacząć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Policz to * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.