O blogu i autorze

moje_bwRemigiusz, późne lata trzydzieste. Mieszkam w górniczym mieście – Lubinie na Dolnym Śląsku. Lubię sport (aktywnie), filmy (komedie oraz SF), informatykę  i języki obce.

Zainteresowałem się oszczędzaniem z chęci racjonalizacji wydatków w domu oraz w mojej firmie, co wkrótce stało się pasją. Zostało to docenione – w ogólnopolskim konkursie „Blog o oszczędzaniu 2012” zdobyłem pierwsze miejsce. W teorii i w praktyce jestem najdłużej działającym w Polsce blogerem oszczędnościowym.

Blog oszczedzanie.info.pl jest podsumowaniem kilkuletnich doświadczeń oraz niezależną kontynuacją moich dawnych sukcesów na Blogspocie. Blog łączy w sobie praktyczne informacje o finansach, inwestycjach, oszczędzaniu w domu oraz w firmie.

Zapraszam Cię do śledzenia bloga w sieciach społecznościowych, których ikonki znajdziesz w panelu po lewej stronie 😉

Zainteresowany/a kontaktem biznesowym i współpracą? Zapraszam do kliknięcia TUTAJ <<<

Zapraszam do lektury!

 

Odpowiedzialność prawna: Strona prezentuje prywatne poglądy jej twórcy. Autor informuje, że nie są one rekomendacjami inwestycyjnymi w świetle Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie odpowiada za ewentualne szkody wynikłe ze stosowania zamieszczonych na tym blogu opinii.

Lokowanie produktu: Niniejsza strona może zawierać tzw. lokowanie produktu oraz wpisy sponsorowane/inspirowane – czytająć ją, akceptujesz ten fakt.

Jeśli kontynuujesz czytanie tej strony – oznacza to, że zgadzasz się z polityką marketingową autora.