Konkurs „Futures Masters” – sprawdź się lub przeżyj nową przygodę!

Jesteś inwestorem z imponującym doświadczeniem? A może początkującym, który chce stawić swoje pierwsze kroki w dziedzinie finansów i inwestowania? Nic prostszego. Giełda Papierów Wartościowych we współpracy z Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych organizują konkurs „Futures Masters”. Jest to najlepszy sposób na naukę inwestowania w giełdowe kontrakty terminowe, ale i przyjemna forma praktyki dla tych bardziej zaawansowanych.

Jedyne co należy zrobić to zarejestrować się w konkursie i zainwestować w wirtualny kapitał. Cała zabawa potrwa pięć tygodni, dzieląc się na pięć edycji – tydzień każda. Dołączyć można się jednak w każdym momencie. Mentorzy, to jest analitycy z najlepszych domów maklerskich i inwestycyjnych, będą służyć pomocą, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami.

giel1To takżę szansa by wygrać prawdziwe pieniądze (pula nagród to 70 tys. zł), nie ma na co czekać! Wszystko odbywać się będzie przez internet, w formie przystępnej dla każdego. Wciąż masz wątpliwości? Wejdź na stronę futuresmasters.pl i dowiedz się więcej o całym wydarzeniu. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i podzielenia się informacją z innymi.

336x28012. stycznia wszyscy zainteresowani konkursem „Futures Masters” mają szansę na wzięcie udziału w rozgrzewce, jeszcze przed rozpoczęciem właściwej rywalizacji. Start części punktowanej już za dwa tygodnie, dlatego też warto przetestować platformę konkursową oraz zapoznać się nieco lepiej ze specyfiką giełdowych kontraktów terminowych, z którymi uczestnicy będą mieli do czynienia. Pierwsze rankingi pojawią się dopiero 27. stycznia, w dzień po rozpoczęciu konkursu. Rejestracja możliwa będzie nawet w czasie trwania konkursu, do końca lutego, kiedy to przewidziane jest zakończenie całego przedsięwzięcia. Spróbuj swoich sił już teraz!

giel2