Sport, krytyka, polityka… MP3

Dziś w nagraniu, które nagrywam podczas treningu, kilka pozornie nie powiązanych ze sobą kwestii. Na początek coś o krytyce wobec mnie jako autora, mojego bloga oraz autorów treści „gościnnych” tutaj.

Następnie przechodzę do tematu mojej krytyki polityki, a w szczególności poczynań finansowo-ekonomicznych tej, czy dawnej ekipy rządzącej, gdzie jestem surowy i potrafię skrytykować poczynania zarówno jednych, jak i drugich, o ile są nieoptymalne dla Polaków.

wp_20160910_17_57_36_proSkoro mowa o Polsce, to powiem także coś o patriotyzmie oraz sporcie. Poruszę temat zachowania kibiców futbolowych, ale także kibiców siatkówki, których w moich stronach zaczyna przybywać.

wp_20160910_19_00_52_proNa tytułowym zdjęciu zdjęcie z dzisiejszego meczu zespołu z mojego miasta z drużyną z Mediolanu, a powyżej migawka sprzed hali sportowej (można kliknąć i powiększyć obrazek).

Zapraszam do wsłuchania:

Bezpośrednio w pliku: http://oszczedzanie.info.pl/wp-content/uploads/2016/09/krytykaipolityka.mp3

wp_20160910_17_17_22_proNa koniec, jeśli ktoś tu się lekko zdenerwował podejmowaniem przeze mnie tych, a nie innych kwestii polityczno-ekonomicznych, dla rozluźnienia zdjęcie sierściucha, którego dokarmiam pod moją firmą.

Wyobraź sobie, że czujesz się jak ten kot… kliknij w obrazek… 1…2…3… totalny luz… czujesz? Teraz już mogę powiedzieć Ci…. do usłyszenia!