Recenzja e-papierosów SPARK. Oszczędnie i z korzyścią dla zdrowia palacza.

Niedawno zgłosiła się do mnie firma sprzedająca e-papierosy z prośbą o recenzję – ponieważ sam nie jestem regularnym palaczem, zwróciłem się z prośbą o przetestowanie produktu do kolegi – znanego Wam trenera personalnego – Mateusza. Uwaga! Recenzja jest przewidziana DLA OSÓB PALĄCYCH i ma na celu pomóc ludziom rzucić palenie, lub odnaleźć zdrowszą alternatywę.

Witam! Pracuje na siłowni, jako trener personalny. Ważny jest dla mnie zdrowy tryb życia. Niestety jestem nałogowym palaczem od 6 lat. Potrafiłem spalić ponad paczkę normalnego tytoniu dziennie.

E-liquid

E-papieros firmy SPARK uznałem za doskonale rozwiązanie mojego problemu z nałogiem. Nasza silna wola plus ten poręczny gadżet pomoże odłożyć palenie normalnych papierosów. Rozpisanie planu treningowego dla siebie to jedno, a ograniczenie palenia to drugie. Bardzo ważne jest dla mnie, by mój organizm nie przyjmował szkodliwych substancji z normalnych papierosów, by nie osłabiało to moich efektów na treningach. Serdecznie Polecam przeczytać moją recenzje na temat tego produktu.

Pierwsze wrażenia i odczucia z korzystania e-papierosów firmy SPARK. Zaletą jest na pewno fakt, iż ten e-papieros jest złożony z kilku osobnych części. Nie musimy się przejmować, jeśli któryś z elementów się uszkodzi. Jest możliwość nabycia indywidualnych jednostek tego sprzętu. Samo urządzenie sprawia wrażenie solidnie wykonanej konstrukcji.

Omówmy samo korzystanie. Korzystanie jest bardzo łatwe. Bez żadnych skomplikowanych czynności, które wymagają obecności doświadczonych użytkowników. Wyciągnięcie ustnika i dostarczenie do pojemniczka olejku nie wydaje się zbyt trudne, prawda? I w cale nie jest. To jest na baterie? Akumulator? Takie pytania moglibyście zadawać. Tak wiec, e-papieros firmy SPARK wykonany jest z wbudowanym akumulatorem. Całkowite naładowanie gwarantuje całodzienne korzystanie bez konieczności doładowywania. Ja ładuje co wieczór bym był pewien ze na nazajutrz będzie bateria na full naładowana.

Wymieńmy plusy korzystania z e-papierosów. Jestem przekonany, że największym atutem tego fenomenu jest możliwość korzystania w miejscach publicznych bez konieczności wychodzenia na dwór. Oczywiście dla czystej kultury, gdy komuś to przeszkadza można odejść dalej.

Bądźmy przekonani o tym, że bez silnej woli rzucenie nałogu będzie nie możliwe. Razem z e-papierosem jestem przekonany ze będzie Ci łatwiej tego dokonać. Podsumowując… Osoby, które starają się pozbyć nałogu palenia papierosów. Tym, którym przeszkadzają śmierdzące ręce, ubrania, włosy. Grupie ludzi lubiących testowanie nowych gadżetów. Polecam wypróbowanie e-papierosów firmy SPARK, dostępnych na http://e-liquid.pl/

99c87ec48577eaca93fb4776b64bf998

Tak wygląda Liquid do napełniania e-papierosów.