Raty kredytu samochodowego na każdą kieszeń

Wyślij ten wpis znajomym!

Któż nie marzy o nowym, dobrze wyposażonym aucie topowej marki. Często na drodze do realizacji tego celu stają jednak finanse. Zakup samochodu jest bez wątpienia jedną z większych inwestycji i może być sporym obciążeniem dla domowego budżetu. Rozwiązaniem problemu z ograniczonym funduszem są atrakcyjne oferty zewnętrznego finansowania samochodu, gwarantujące m.in. dopasowane do naszych możliwości raty kredytu samochodowego. Przedstawiamy je na bazie oferty marki SEAT.

O tym, że auto jest coraz częściej niezbędnym elementem codziennego życia świadczą m.in. miejskie korki w godzinach porannego lub popołudniowego szczytu. Samochód jest dla wielu osób podstawowym środkiem transportu w drodze do pracy lub szkoły. Przywiązanie do auta potwierdzają również wyniki badania „Mobilność w oczach Polaków” zrealizowanego dla Volkswagen Financial Services. Zdecydowana większość ankietowanych (90%), spośród tych, którzy samochodu nie mają, odpowiedziała, że chciałaby go mieć.

Dla każdego coś miłego

Rynek finansowania samochodów zmienia się tak szybko, jak zmieniają się potrzeby nabywców. Wśród polskich kierowców można rozróżnić dwie grupy klientów: tradycjonalistów – przywiązanych do klasycznego finansowania – oraz odkrywców – wybierających nowatorskie produkty. Instytucje finansowe podążają za oczekiwaniami swoich klientów, dopasowując do nich swoją ofertę dwóch najpopularniejszych rozwiązań – leasingu oraz kredytu na samochód. Dzięki temu każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni sposób zakupu wymarzonego auta.

Przykładowo, SEAT ma w swojej ofercie dwie propozycje kredytu na samochód: Kredyt Moc Trzech Zer dla klientów wybierających klasyczne rozwiązania oraz Kredyt Moc Niskich Rat dla zwolenników nowoczesnych form finansowania.

Raty kredytu samochodowego z zerowym oprocentowaniem

Kredyt Moc Trzech Zer jest właściwym wyborem dla wszystkich tych, którzy liczą na niższe koszty zakupu nowego samochodu, a jednocześnie preferują tradycyjne, sprawdzone już przez nich formy finansowania aut. Wybierając Kredyt Moc Trzech Zer na zakup SEAT-a, klienci nie płacą odsetek, prowizji ani wkładu własnego. Dodatkowo otrzymują pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na rok w promocyjnej cenie, wliczonej w miesięczne raty kredytu samochodowego.

Co ważne, ofertą objęta jest cała gama modeli SEAT-a, dlatego nabywca może zdecydować się na dowolny samochód. Dla przykładu, nowego SEAT-a Leona o wartości 55 900 zł można mieć za 1 277 zł miesięcznie, przy 4-letniej umowie i zerowym wkładzie własnym. Z kolei za SEAT-a Ibizę (w cenie 37 700 zł) przy tych samych parametrach umowy, miesięczna rata kredytu samochodowego wynosi 861 zł.

Nowy samochód co kilka lat

Coraz więcej klientów sięga po nowoczesne finansowanie np. z wysoką wartością wykupu. Chętnie korzystają oni z ofert kredytu, które pozwalają na co dzień jeździć nowym autem, płacąc przy tym niskie miesięczne raty, bez wkładu własnego – to znaczy bez zamrażania własnych środków. Kredyt Moc Niskich Rat dla samochodów marki SEAT to przyjazne dla portfela i wygodne rozwiązanie.

Samochód można wymieniać na nowy co kilka lat, bez zastanawiania się nad jego późniejszą odsprzedażą. Na koniec umowy klient ma do wyboru trzy drogi: zwrot auta, spłatę pozostałej wartości w ratach lub spłatę jednorazową. Możliwe jest więc oddanie używanego samochodu dealerowi i wzięcie nowego modelu w ramach kolejnej umowy. Zaletą takiego rozwiązania są wyjątkowo niskie raty, w których spłacana jest tylko utrata wartości auta.

W Kredycie Moc Niskich Rat w umowie na 48-miesięcy z 20% wkładem własnym oraz rocznym limitem 20 tys. kilometrów, SEAT Leon kosztuje 560 zł/mc, natomiast rata miesięczna za SEAT-a Ibizę to 448 zł.

Jak podkreślają specjaliści, nowoczesne finansowanie z pewnością nie zastąpi całkowicie tradycyjnego. Oba kierunki będą rozwijać się obok siebie, jako że są atrakcyjne dla innych grup klientów oraz spełniają różne oczekiwania.


Wyślij ten wpis znajomym!

8 thoughts on “Raty kredytu samochodowego na każdą kieszeń”

 1. wstyd, samochod na kredyt to głupota nie oszczedzanie, podstawowa zasada nie kupuj czegośś na co Cie nie stać oraz co generuje koszty, karny zderzak Remigiuszu

  1. Przed takimi błyskotliwymi komentarzami radzę sprawdzić info, zasady i politykę bloga – całość – do końca: http://oszczedzanie.info.pl/o-autorze/

   Następnie postąpić zgodnie z podanymi zasadami.

   Co do meritum. Auto, które będzie teraz przeze mnie kupione, będzie kupione „na firmę” własnie z takiego systemu, jak opisano w artykule. Dzięki wrzuceniu w koszta raty leasingowej (bądź raty wypożyczenia, itp.) jestem wciąż około 10% do przodu, niż kupując samochód jako osoba fizyczna.

   Samochód w mojej firmie zarabia na siebie oraz na mnie i moją rodzinę. Rezygnując z zakupu „w imię ideałów” pozbawiam się tej możliwości. Jak zatem postąpi mądry inwestor/manager?

  2. …i jeszcze jedno, nawet dla osoby fizycznej, cyt. „wstyd, samochod na kredyt to głupota nie oszczedzanie, ”

   Czyli co? Moi Czytelnicy którzy mają mieszkanie na kredyt, czy samochód na raty (bo poza metropolią to nie jest zbędny luksus, jak w Warszawie, czy Wrocławiu, ale życiowa KONIECZNOŚĆ) mają się spalać ze wstydu?

   Czy każdy laik jest w stanie wygrać nierówną walkę z handlarzami i kupić używkę tanio i dobrze? Wątpię!

 2. Coś mi umyka????
  „Wybierając Kredyt Moc Trzech Zer na zakup SEAT-a, klienci nie płacą odsetek, prowizji ani wkładu własnego.”
  „Dla przykładu, nowego SEAT-a Leona o wartości 55 900 zł można mieć za 1 277 zł miesięcznie, przy 4-letniej umowie i zerowym wkładzie własnym.”
  1277 x 48 = 61296
  Ubezpieczenie jest 1677
  61296 – 1677 = 59619
  Co się dzieje z pozostałymi prawie 4 tysiami???

  1. Stawiam na to, że ubezpieczenie jest podane w kwocie za PIERWSZY ROK, należy jeszcze odliczyć kwoty ubiezpieczeń za pozostałe 3 lata.

 3. Remek, nie spinaj się i nie przejmuj zbysiami, którzy jęczą ci na posty sponsorowane. Oni narzekają, ale sami dupy nie ruszą, aby wspierać twój blog. Ja na swój sposób wspieram, ale cicho sza…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Policz to * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.