Podcast o oszczędzaniu. Jak oszczędzać pieniądze i jak ich nie stracić?

Jestem dziś z siebie dumny! Udało mi się bowiem odzyskać jeden z pierwszych plików MP3 o oszczędzaniu nagranych przeze mnie parę lat temu. To była jedna z debiutanckich audycji, która niestety uległa skasowaniu przez awarię pluginu zarządzania plikami na moim blogu. Podcast udało się w dużej części odtworzyć, dziś kolejna cegiełka do jego odbudowy… Czy mimo upływu lat temat jest wciąż aktualny? Jaka jest Twoja opinia? Lecimy z wpisem:

Dzisiejszy post w formie podcastu (mp3) ma na celu ukazać jak chcąc oszczędzić pieniądze w rzeczywistości możemy je po prostu stracić? Naczytałeś się blogów o oszczędzaniu, już zacierasz ręce by kupić oświetlenie LED do swojej łazienki lub zamienić samochód na bardziej ekonomiczny? Czy wiesz, że tu mogą kryć się pułapki?

270px-Piggy_bank2Poniższa audycja uchroni cię przed straceniem pieniędzy. Omówimy 3 popularne produkty oszczędnościowe, często kupowane przez chcących oszczędzić. Jak wybrać właściwie?

  • oświetlenie LED
  • samochody ekonomiczne – Diesel i LPG
  • energooszczędne telewizory LED

Zapraszam do pobrania! Audycja trwa ca. 9 min.

Plik do pobrania bezpośrednio: http://oszczedzanie.info.pl/wp-content/uploads/2014/05/podcast_pulapki_oszczedzanie.info_.pl_.mp3

Wersja na YT:

Masz jakieś przemyślenia na ten temat? Odezwij się w komentarzach lub na FB bądź Twitterze!