„Oszczędzaj ze świnką” – Biorąc udział w projekcie pomo­­­­­­­­­­­­żesz chorym dzie­­­­­­­­­­­­ciom

Od jakiegoś czasu obserwuję projekt, o którym napisał do mnie Pan Zbigniew Pąśko, projekt ma tytuł “Oszczędzaj ze Świnką”.  Projekt należy do inicjatyw promujących jednocześnie oszczędzanie jak i pomoc potrzebującym, dlatego na pewno warto zapoznać się z informacjami na jego temat. Oddajemy głos autorowi.

Cześć!

Chcę zaprosić Ciebie do wzięcia udziału w projekcie społe­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­cz­no­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ścio­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­wym „Oszczę­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­dzaj ze  świnką.”

Poprzez tę kampanię pragnę zachęcić małych i dużych Polaków oraz całe rodziny do oszczę­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­dzania. Chcę uświa­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­domić oraz udowodnić Tobie, iż odkła­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­dając najdro­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­b­niejsze kwoty możesz uzbierać naprawdę spore pieniądze. Wystarczy tylko, że będziesz syste­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ma­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­tycznie wrzu­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­cał/a do swojej  skar­bonki przez okres, który sam/a sobie wyzna­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­czysz. Dzięki temu będziesz mógł/mogła spełnić swoje mniejsze bądź większe marzenia, wszystko zależy od Ciebie!

Chcę Ci pokazać, że oszczę­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­dzanie jest fajne!

W projekcie może wziąć udział każdy, wystarczy że:

  • wrzucisz do internetowej skarbonki 5 zł  tylko i wyłącznie jeden raz – zrzutka jest dostępna na stronie: https://zrzutka.pl/skarbonkalotka
  • resztę oszczędności będziesz regularnie wrzucał/a do swojej własnej skarbonki w domu
  • zaprosisz swoją rodzinę, przyjaciół i znajomych
  • polubisz i udostępnisz mój profil na Facebooku:www.facebook.com/skarbonkalotka

Zapra­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­szam również firmy i part­nerów bizne­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­so­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­wych do wzięcia udziału w zorga­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ni­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­zo­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­wanym przeze mnie przed­się­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­w­zięciu.

Pragnę podkre­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ślić, iż 100% z uzbie­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ranej kwoty prze­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­każę na cele chary­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ta­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­tywne, tzn. na leczenie chorych dzie­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ci (nazwę fundacji i oświa­­­­­d­czenie o prze­­­­­­ka­­­­­­zaniu pieniędzy podam w ciągu 7 dni od zako­­­­­ń­czenia projektu, które udostępnię na tej stronie, jak i na Face­­­­­­booku).

„Rozbicie skarbonki” nastąpi dnia 01.10.2016 r. o godzinie 12:00, wtedy upublicznię zebraną kwotę i wszystkie inne dane.

Chcesz wiedzieć więcej  mnie i moim o projekcie napisz:

e-mail: zbysze­k­pa­­sko@o2.pl

lub zostaw wiado­­­­­­mość na: https://www.facebook.com/zbyszekpasko lub https://www.facebook.com/skarbonkalotka

Z góry dzię­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­kuję wszystkim za udział w projekcie „Oszczę­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­dzaj ze świnką”

lotka_logo-360x360Pragniesz wziąć udział w akcji ale nieko­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­niecznie przez plat­formę Zrzutka.pl, możesz wpłacić pieniądze w trady­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­cyjny sposób na podane poniżej konto:

BUP ZRZUTKA.PL

Al. Kasz­ta­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­nowa 6/2 53-125 Wrocław

30 1750 1312 6885 6119 2657 6634

tytułem: „Oszczę­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­dzaj ze świnką” – daro­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­wizna

Ja właśnie skorzystałem z tej ostatniej możliwości i dołączyłem do akcji wpłacając 5 zł na projekt oszczędzaj ze świnką 😉 Poniżej zrzut z mojego mBanku 😉 

skarbonkalotka

Zapraszam Cię także do wsparcia projektu. Kwota symboliczna – cel szczytny!