Lubin – baseny miejskie – RCS

Jakiś czas temu na tym blogu, szczególnie w sezonie letnim, miałem zwyczaj pisania o tanich, lokalnych podróżach – fajnych miejscach, które można odwiedzić, niekoniecznie wydając krocie z domowego budżetu – bo przecież nie każdy ma na tyle urlopu czy pieniędzy w kieszeni, aby zafundować sobie wylot na Kretę, z drugiej strony siedzieć w domu przy telewizorze, kiedy jest ładna pogoda… hmm… niezbyt optymalne rozwiązanie.

Ostatnio na reaktywowanym miniblogu opublikowałem wpis pt.

Rokitki

Natomiast dzisiaj zapraszam Was – w szczególności Tych z Dolnego Śląska i okolic do zaglądnięcia na nowo otwarte baseny miejskie w moim mieście Lubinie, kolejną w miarę nową (po relatywnie niedawno otwartym Parku Dinozaurów – Zoo Lubin vel Parku Wrocławskim) atrakcję w regionie.

Zdjęcia można (a nawet należy) kliknąć i powiększyć.

Zdjęcie-1993

Zdjęcie-1996

Zdjęcie-2001

Zdjęcie-2012

Zdjęcie-2008

Zdjęcie-2014

Zdjęcie-2022

Zdjęcie-2017

Obiekt ma tę podstawową zaletę, że jest przede wszystkim nowy i czysty… naprawdę jest przyjemnie. Od basenów poprzez toalety i przymierzalnie…

Zdjęcie-2005

Przejdźmy do cen…

Zdjęcie-2024

Cieszy mnie to, jako mieszkańca Lubina, że to niegdyś nieco ponure, górnicze miasto zmienia swój klimat na dobre i staje się pełne atrakcji.

basenyLubinmapa

Lokalizacja kompleksu basenów jest na mapie oznaczona czerwoną kropką, wjazd od ulicy Odrodzenia lub od Hali RCS (wejście koło kręgielni), mapę możesz kliknąć i powiększyć.

Pozdrawiam szczególnie czytających mojego bloga Kolegów i Koleżanki z moich stron… a jeśli jeszcze nie śledzisz mojego bloga, koniecznie kliknij: https://web.facebook.com/RacjonalneOszczedzanie