Lokata w Eurobanku już od 200zł, z oprocentowaniem do 4%

W ostatnim okresie szczególnie ciężko jest o dobre oprocentowanie na lokatach i kontach, co nie sprzyja za bardzo oszczędzaniu, a czasami wręcz zniechęca do inwestowania naszych pieniędzy w ten konkretny sposób. Jak to jednak na każdym rynku się zdarza, tak  również na rynku lokat można wypatrzeć perełkę. Ze względu na niezbyt sprzyjającą sytuację tym bardziej warto rozglądać się za promocyjnymi ofertami, wyższym oprocentowaniem, czy po prostu z umowami na lepszych niż inne warunkach.

Poniżej przedstawiam jedną z takich “perełek”. Lokata, o której więcej napiszę za chwilę może okazać się dobrym rozwiązaniem na teraz. Wyróżnia się zdecydowanie spośród reszty, a i cała oferta jest bardzo dobrze skonstruowana. Z resztą, poczytajcie sami. Wszystko przedstawiam dość szczegółowo w celu jak najlepszego uzasadnienia wyboru.  Może właśnie ta lokata będzie dla Was strzałem w dziesiątkę?

W Eurobanku dostępna jest od początku lutego lokata na 3%, którą w prosty sposób można podwyższyć do 4%. Co ważne, lokata posiada jedną z najniższych na rynku wpłat początkowych – 200 zł. Jest to zdecydowanie ogromnym plusem, jeśli w chwili obecnej nie dysponujemy większymi funduszami, a mimo to chcemy skorzystać z oferty.

placowka_eurobank

Standardowo, jak to jest przy promocyjnych lokatach, oferta jest skierowana dla nowych klientów, którzy na 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadali żadnego rachunku w tym banku – to pewnego rodzaju ograniczenie, ale takie są warunki oferty promocyjnej. Proszę pamiętać, że nie bez powodu nazywamy to okazją. Jeżeli więc nie jesteś klientem Eurobanku zapraszamy do kontynuowania lektury, jeśli już tak – może ktoś z rodziny lub znajomy chętnie dowie się od Ciebie kilku szczegółów?

Promocja lokaty trwać będzie do 30 kwietnia 2016 roku. Do tego też czasu można ją uruchamiać.

Jeżeli chcemy cieszyć się z lokaty, a oprocentowanie przypadło nam do gustu, musimy w pierwszej kolejności założyć jedno z wymienionych kont: Classic, Active, Prestige. Konto jest całkowicie darmowe (po spełnieniu kilku prostych warunków, z którymi zaznajomić można się po kliknięciu w link poniżej).

Po otwarciu konta każda zainteresowana osoba ma 30 dni na założenie promocyjnej lokaty, lecz nie później niż do 30 kwietnia 2016.

Konto wraz z lokatą założymy TUTAJ <kliknij>

Okres lokaty to 3 miesiące. Na lokacie można ulokować kwotę od 200 zł do 30 000 zł. Niewątpliwym dodatkowym atutem oferty są odsetki płatne z góry, dostępne od razu do naszej dyspozycji. Ponadto istnieje także możliwość dostania premii w postaci dodatkowego 1%. Sposób na jego otrzymanie jest bardzo prosty. Wystarczy, że podczas trwania lokaty zasilisz konto wynagrodzeniem lub innym dochodem tytułowanym jako np. dochód, wynagrodzenie. Drugim warunkiem dla uzyskania premii +1% jest odnowienie lokaty po jej zakończeniu. Po spełnieniu obydwu warunków, do 10 dnia od odnowienia, dodatkowa kwota 1% powinna pojawić się na naszym koncie.

eurobank

Podsumujmy lokatę:

  • oprocentowanie: 4% w skali roku (po uwzględnieniu premii)
  • czas promocji:  do 30.04.2016
  • okres umowy: 3 miesiące
  • minimalna kwota lokaty:  200 zł
  • maksymalna kwota lokaty: 30 000 zł
  • oferta dostępna dla nowych klientów (okres karencji 12 miesięcy)
  • Konto wraz z lokatą założymy TUTAJ <kliknij>

Biorąc pod uwagę wszystkie warunki i porównując ofertę z innymi, dostępnymi teraz na rynku, doszliśmy do wniosku, że jest zdecydowanie godna polecenia. Jest to na pewno ciekawa zachęta dla nowych klientów. Oprocentowanie jest zadowalające, a warunki do jego podwyższenia nie są w najmniejszym stopniu skomplikowane czy uciążliwe. Jak zawsze staramy się podkreślać na tym blogu, że oszczędzanie jest niezwykle kluczowe. Właśnie dlatego informujemy o dostępnych możliwościach.

Niech nasze pieniądze bezpiecznie się pomnażają! Lokaty są, może nie przebojową, ale bezpieczną inwestycją, tym bardziej pewną, kiedy w grę wchodzi popularny i renomowany bank.