Facebook to zagrożenie dla Twojej kariery zawodowej. MP3

Nieprzemyślana aktywność na Facebooku może okazać się przysłowiowym gwoździem do trumny do Twojej kariery zawodowej. Nie muszę dzisiaj przeprowadzać wywiadu z Pogromcami Mitów, aby powiedzieć Ci, że mit, mówiący o tym, że osoby rekrutujące zaglądają na nasze profile społecznościowe jest zdecydowanie potwierdzony. Niestety jest to prawda, o czym powiem Ci w dzisiejszej MP3-ce.

Stawisz dzisiaj także czoła nieprzyjemnemu faktowi, że Twoje preferencje polityczne, religijne oraz światopoglądowe (oczywiście zupełnie nieoficjalnie i przypadkiem) mogą zdecydować o nie przyjęciu Twojej kandydatury do nowego zespołu, lub na interesujące Cię stanowisko pracy, nie mówiąc o utraconym awansie lub pogorszeniu się Twojej sytuacji w firmie.

Twoja facebookowa aktywność “po jednym piwku” w sobotę wieczorem może zupełnie zniszczyć Twój wizerunek w oczach wielu osób, a pozornie błahe wypowiedzi mogą sprawić, że niektóre osoby, które znasz, dołączą do grona Twoich wrogów i osobników śmiertelnie i po wieki obrażonych, gotowych zaszkodzić Ci przy pierwszej, lepszej okazji…

Nieprzemyślana aktywność na FB jest dla profesjonalisty strzelaniem sobie w stopę i jeśli po wysłuchaniu mojej audycji stwierdzisz, że trzeba coś z tym wreszcie zrobić, to poradzę Ci dzisiaj jak okiełznać Twoje konto FB i uczynić je “wizerunkowo i zawodowo” bezpieczniejszym… i bynajmniej nie będzie to skasowanie konta (która to czynność niestety nie zawsze wymazuje naszą historię facebookową).

Zapraszam do wysłuchania MP3 bezpośrednio…

… oraz w pliku: http://oszczedzanie.info.pl/wp-content/uploads/2016/05/GroznyFacebook.mp3

Zapraszam także na kolejną “instancję” złotego konkursu:

„Złoty” konkurs na blogu! Wygraj monetę inwestycyjną!