Ekstra pensja w wysokości 5 000 złotych miesięcznie jest w zasięgu Twojej ręki.

Przez dwadzieścia lat, miesiąc w miesiąc, Twoje konto zasila dodatkowa kwota 5 000 złotych. I to fakt, że nie pracujesz na drugim etacie, że nie realizujesz dodatkowych zleceń po godzinach, że nie rozsyłasz gorączkowo CV, jednak masz wysokie poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że możesz realizować pasje, na które Twój znajomy nie ma ani środków finansowych, ani możliwości czasowych. Brzmi jak amerykański sen z pozytywnym zakończeniem, prawda?

Tymczasem można to przekuć na rzeczywistość. Dnia 16 października 2014 roku na polskim rynku pojawiła się nowa gra liczbowa – „Ekstra Pensja”, organizowana przez Totalizator Sportowy. Czyli przez twórcę tak popularnego w Polsce „Lotto”. Czy „Ekstra Pensja” ma potencjał na powtórzenie sukcesu „Totolotka”, który gości w polskich domach od ponad 50 lat?

ekstra_pensja_logo_walor_CMYK„Ekstra Pensja” stanowi totalne novum na rynku gier liczbowych. Wygrana daje gwarancję wypłacania co miesiąc przez dwadzieścia lat kwoty wysokości 5 000 złotych, czyli w sumie 1 200 000 złotych.

Pewny, dodatkowy dochód takiej wysokości może być rozwiązaniem wielu problemów, z którymi mierzą się na co dzień Polacy. Jest to również niewątpliwie szansa na realizację własnych, szalonych planów i pasji.

Co trapi Polaków?

Wedle najnowszych badań, które zrealizowała grupa badawcza IQS we wrześniu tego roku, życie większości Polaków wypełnione jest stresem, obawami i poczuciem niepewności. 57% dorosłych Polaków deklaruje swoje niezadowolenie z wysokości własnych zarobków, co z pewnością przenosi się na wzrost poziomu uczucia niepokoju co do przyszłości. 45% respondentów ma obawy, że ich emerytura będzie zbyt niska na utrzymanie dobrego poziomu życia. Jednak trzecia badanych obawia się, że zły stan zdrowia uniemożliwi im pracę zarobkową. Natomiast prawie jedna czwarta (24%) boi się, że może stracić pracę albo nie znajdzie w ogóle pracy. W wynikach badań pojawiły się też innego typu obawy tj. brak funduszy na wakacje lub inne przyjemności, co zadeklarowało 22% respondentów, czy brak czasu i pieniędzy na rozwój własnych zainteresowań – deklaracja 21%badanych, jednak nie wydają się być one aż tak przerażające jak te wymienione wcześniej.

Na co Polacy przeznaczyliby dodatkowe 5 000 złotych miesięcznie?

Dla aż 88% respondentów taka kwota regularnie zasilająca domowy budżet oznaczałaby spokojniejsze życie bez zmartwień. 40% badanych deklaruje, że część z tej kwoty przeznaczyłoby ma rodzinę – dzieci czy wnuki. Niewiele mniej, bo 39% respondentów, chciałoby za tę kwotę realizować własne pasje podróżnicze. 25% uczestników badania deklaruje, że takie pieniądze zainwestowałoby w nieruchomości – mieszkanie bądź dom. 28% zaoszczędziłoby te pieniądze na, jak to się mówi, czarną godzinę. 24% respondentów zainwestowałoby w edukacje dzieci, a 18% pokryłoby tą kwotą bieżące wydatki. Po 11% badanych deklarowało także przeznaczenie tej kwoty na studia, rozwój własny, realizację pasji, jak i inwestycję we własny biznes. Co interesujące, jedynie 10% respondentów deklarowałoby, że przy 5 000 złotych wpływający regularnie na konto zrezygnowałoby z pracy.

Co trzeba zrobić, by cieszyć się takim regularnym zastrzykiem gotówki?

Zasady „Ekstra Pensji” nie są skomplikowane. Należy wytypować 5 z 35 liczb oraz 1 z 4. W tej grze losowej zakłady mogą dotyczyć jednego, jak i też większej ilości losowań. Losowanie te odbywają się dwukrotnie w ciągu tygodnia – w środę oraz w niedzielę.

Z pewnością zaletą „Ekstra Pensji” jest 8 stopni gwarantowanych wygranych. Warte zaznaczenia jest również to, że wygrana w tej grze może być brana pod uwagę w momencie np. wyliczania zdolności kredytowej, ale też podlega prawu dziedziczenia.

Sprzedaż losów prowadzona jest od 16 października, natomiast pierwsze losowanie odbędzie się już 3 dni później – w niedzielę 19 października 2014 roku. Po szczegółowe informacje warto zajrzeć na stronę www.ekstrapensja.pl albo udać do wybranego punktu sprzedaży Lotto. Gra jest, ewidentnie, warta świeczki.