Ekstra pensja w wysokości 5 000 złotych miesięcznie jest w zasięgu Twojej ręki.

Wyślij ten wpis znajomym!

Przez dwadzieścia lat, miesiąc w miesiąc, Twoje konto zasila dodatkowa kwota 5 000 złotych. I to fakt, że nie pracujesz na drugim etacie, że nie realizujesz dodatkowych zleceń po godzinach, że nie rozsyłasz gorączkowo CV, jednak masz wysokie poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że możesz realizować pasje, na które Twój znajomy nie ma ani środków finansowych, ani możliwości czasowych. Brzmi jak amerykański sen z pozytywnym zakończeniem, prawda?

Tymczasem można to przekuć na rzeczywistość. Dnia 16 października 2014 roku na polskim rynku pojawiła się nowa gra liczbowa – „Ekstra Pensja”, organizowana przez Totalizator Sportowy. Czyli przez twórcę tak popularnego w Polsce „Lotto”. Czy „Ekstra Pensja” ma potencjał na powtórzenie sukcesu „Totolotka”, który gości w polskich domach od ponad 50 lat?

ekstra_pensja_logo_walor_CMYK„Ekstra Pensja” stanowi totalne novum na rynku gier liczbowych. Wygrana daje gwarancję wypłacania co miesiąc przez dwadzieścia lat kwoty wysokości 5 000 złotych, czyli w sumie 1 200 000 złotych.

Pewny, dodatkowy dochód takiej wysokości może być rozwiązaniem wielu problemów, z którymi mierzą się na co dzień Polacy. Jest to również niewątpliwie szansa na realizację własnych, szalonych planów i pasji.

Co trapi Polaków?

Wedle najnowszych badań, które zrealizowała grupa badawcza IQS we wrześniu tego roku, życie większości Polaków wypełnione jest stresem, obawami i poczuciem niepewności. 57% dorosłych Polaków deklaruje swoje niezadowolenie z wysokości własnych zarobków, co z pewnością przenosi się na wzrost poziomu uczucia niepokoju co do przyszłości. 45% respondentów ma obawy, że ich emerytura będzie zbyt niska na utrzymanie dobrego poziomu życia. Jednak trzecia badanych obawia się, że zły stan zdrowia uniemożliwi im pracę zarobkową. Natomiast prawie jedna czwarta (24%) boi się, że może stracić pracę albo nie znajdzie w ogóle pracy. W wynikach badań pojawiły się też innego typu obawy tj. brak funduszy na wakacje lub inne przyjemności, co zadeklarowało 22% respondentów, czy brak czasu i pieniędzy na rozwój własnych zainteresowań – deklaracja 21%badanych, jednak nie wydają się być one aż tak przerażające jak te wymienione wcześniej.

Na co Polacy przeznaczyliby dodatkowe 5 000 złotych miesięcznie?

Dla aż 88% respondentów taka kwota regularnie zasilająca domowy budżet oznaczałaby spokojniejsze życie bez zmartwień. 40% badanych deklaruje, że część z tej kwoty przeznaczyłoby ma rodzinę – dzieci czy wnuki. Niewiele mniej, bo 39% respondentów, chciałoby za tę kwotę realizować własne pasje podróżnicze. 25% uczestników badania deklaruje, że takie pieniądze zainwestowałoby w nieruchomości – mieszkanie bądź dom. 28% zaoszczędziłoby te pieniądze na, jak to się mówi, czarną godzinę. 24% respondentów zainwestowałoby w edukacje dzieci, a 18% pokryłoby tą kwotą bieżące wydatki. Po 11% badanych deklarowało także przeznaczenie tej kwoty na studia, rozwój własny, realizację pasji, jak i inwestycję we własny biznes. Co interesujące, jedynie 10% respondentów deklarowałoby, że przy 5 000 złotych wpływający regularnie na konto zrezygnowałoby z pracy.

Co trzeba zrobić, by cieszyć się takim regularnym zastrzykiem gotówki?

Zasady „Ekstra Pensji” nie są skomplikowane. Należy wytypować 5 z 35 liczb oraz 1 z 4. W tej grze losowej zakłady mogą dotyczyć jednego, jak i też większej ilości losowań. Losowanie te odbywają się dwukrotnie w ciągu tygodnia – w środę oraz w niedzielę.

Z pewnością zaletą „Ekstra Pensji” jest 8 stopni gwarantowanych wygranych. Warte zaznaczenia jest również to, że wygrana w tej grze może być brana pod uwagę w momencie np. wyliczania zdolności kredytowej, ale też podlega prawu dziedziczenia.

Sprzedaż losów prowadzona jest od 16 października, natomiast pierwsze losowanie odbędzie się już 3 dni później – w niedzielę 19 października 2014 roku. Po szczegółowe informacje warto zajrzeć na stronę www.ekstrapensja.pl albo udać do wybranego punktu sprzedaży Lotto. Gra jest, ewidentnie, warta świeczki.

 


Wyślij ten wpis znajomym!

9 thoughts on “Ekstra pensja w wysokości 5 000 złotych miesięcznie jest w zasięgu Twojej ręki.”

 1. Oj wstyd Remigiuszu…Artykuł i tytuł zachęcający do wejścia jest nastawiony na zwiększenie odwiedzin bloga!
  Chyba „marzenia o extra pensji” za 5 zł. Szansa jak 1:1.300.000 !
  To nie temat na bloga „oszczędzanie.info.pl” tylko na np. „loterie.info.pl” lub „hazard.info.pl”
  Nie idź tą drogą bo tracisz wiarygodność rzeczowego blogera…..

  1. Wkleję Ci, jako odpowiedź, mój komentarz a FB:

   …jako „przedsiębiorca” z żyłką ryzykanta czasami gram (chociaż zwykle wygrywam same drobniaki), no i oczywiście z umiarem… bo trzeba pamiętać, że do tego typu zabaw trzeba podchodzić z umiarem i rozsądkiem…

   …dzisiaj jest premiera tej gry, co jak co ja zamierzam kupic jeden los – szczerze mowiąc za sekundę wychodzę na spacer i sobie zaglądne do lotto…

   Co do rzeczowości artykyłu i wstydu:

   Niestety jest tak, że jako bloger każdemu nie dogodzisz. Jeden, jak Ty, skrytykuje wspomnienie o szansie wygrania pieniędzy, bo to gra losowa, inny będzie się cieszył, że jest tu artyluł o nowej grze,

   Przypomnę. Mój blog jest blogiem amatorskim, także osobistym, a ja publikuję ten wpis, bo jestem akurat czlowiekiem, który czasem lubi zagrać, zaryzykować, choć niektórzy Czytelnicy mogą uznać to za wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jednakże jeśli popatrzymy np. na grę na giełdzie to także jest żonglerka ryzykiem i pieniędzmi – to także rodzaj gry losowej, tyle że z innymi przewidywanymi poziomami zysku i ryzyka. Zalożenie firmy to także w wielu przypadkach „gra losowa”. Nie sposob przewidzieć wszystkich czynników i rozwoju sytuacji.

   Podwumowująć – IMHO można grać, można ryzykowac na gieldzie i w firmie – ale warto odpowiedzialnie.

  2. Wpis w porządku. Nie ma się czego czepiać.
   Mnie się podoba szczególnie część o statystykach i o wydaniu 5k przez Polaków oraz obawach jest dobra, bo pokazuje jak jeszcze dużo mamy do nadrobienia do krajów EU.

 2. Też nie widzę problemu we wpisie, który traktuje o takiej tematyce. Kiedyś podobny temat poruszyła też autorka bloga Gosia Oszczędza, zastanawiając się, czy gra w lotto jest warta świeczki 😉

  Sama tez puszczam totka kilka razy w roku – nic w tym złego, jeśli robi się to z umiarem i na luzie. W końcu to tylko gra. Raz udało mi się ugrać 20 zł (poszło na wino :P), innym razem, 264 lub 267 zł, dokładnie nie pamiętam – dla mnie wówczas to była fortuna, bo studiowałam i każda złotówka była na wagę złota 🙂

  A co do przyciągania czytelników takim a nie innym tytułem… Też nie widzę w tym nic złego 🙂 pasuje do treści.

  Pozdrawiam,
  Dana

  1. no dokladnie, podobne historie miałem w przeszłości 😉

   a co do wpisu, Czytelnicy są wymagający, ale nie sposób trzymać się jakiegoś jednego kanonu wypowiedzi – o ile sformuowanie wpisu na FB o edukacji ostatnio miałem ewedentnie nietrafione – rozmowa o tej grze jak najbardziej obejmuje tematykę bloga – zwłaszcza, jeśli pospekulujemy sobie co można zrobić z wygraną (pomysł na kolejny wpis)

   pozdrawiam

 3. Onegdaj, gdy grywano jeszcze w Dużego Lotka (a moze nadal sie grywa?) moja nieoceniona nauczycielka matematyki (Pani profesor, jeśli Pani to czyta, pozdrawiam) udowodniła nam na lekcji, że wykupienie pewnej, wcale nie tak wielkiej liczby zakładów nie da pewności wygrania „szóstki”, ale da pewność wygrania 4-12 piątek, iluś tam czwórek i trójek…
  No, w każdym bądź razie nawet w „najgorszej” wersji miało isę być odrobinę do przodu…
  To wszystko to tylko kombinatoryka…
  I myślę, ze tę samą zasadę dało by się teroetycznie sprawdzić i w praktyce zastosować w przypadku ekstrapensji…
  Tylko gdzie ja „zakopałem” te zeszyty ze szkoły średniej? 🙂

  1. no dokładnie, dość często trafiają mi się drobne wygrane, które osładzają całą zabawę, choć oczywiście musimy pamiętać, że „kasyno zawsze wygrywa”!!!

   to mi się w Lotto podoba, to fakt, że premiuje „odpowiedzialne granie” oraz fakt, że to przede wszystkim ma być zabawą

   Roman, dobrze mówisz o prawdopodobienstwie wygrane mniejszego stopniaj – o ile pamiętam, to dość latwo mozna policzyć

 4. Bardzo fajna propozycja. Fakt faktem szansa minimalna, no ale żeby wygrać, trzeba grć 😉 Na pewno spróbuje, choć jakimś regularnym graczem nie jestem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Policz to * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.