Chcesz zarobić na walutach bez ryzyka? Zostań brokerem!

Nie od dziś wiadomo, że rynek walutowy uzależniony jest od wydarzeń na rynku pieniężnym. Rządzą nim te same mechanizmy – chociażby popyt i podaż. Dlatego też jeśli ktokolwiek chce zarabiać na rynku walut muszą dokładnie obserwować i analizować zjawiska ekonomiczne.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom możemy jednak zarabiać na walutach bez konieczności prowadzenia skomplikowanych analiz i bez związanego z nimi ryzyka. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak!

Sprawa dotyczy programu partnerskiego, jaki został opracowany przez jeden z największych polskich kantorów internetowych – cashbroker.com. Program nazywa się właśnie: „Zostań Brokerem”.

Zostań Brokerem: dla początkujących

Program ten skierowany jest do wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą i chcieliby pośredniczyć przy wymianie walut. Może ona być dokonywana przez duże jak i małe firmy. Zgodnie z jego zasadami za każde wymienione przez nasze konto 1000 jednostek danej waluty, otrzymujemy 15 pipsów od jednostki, (dotyczy czterech podstawowych walut – EUR,USD,GBP,CHF). Dla prostego rachunku: 1000 mnożymy przez 0,0015 i otrzymujemy: 1,5 PLN. Na pierwszy rzut oka nie jest to imponująca kwota. Ale pamiętajmy, że transakcji w miesiącu zazwyczaj jest znacznie więcej. Przy dobrej koniunkturze można wypracować drugą wypłatę.

Sprawę ułatwia nam sam kantor, który zachęca klientów takimi rozwiązaniami, jak: darmowa rejestracja konta, brak prowizji, brak kosztów przelewu i marża na poziomie 0,25%.

Jak to zrobić?

By zostać brokerem w cashbroker.com wystarczy zarejestrować się na platformie broker.cashbroker.com. Zostanie nam wówczas przydzielony indywidualny numer brokerski, z którego będziemy korzystać podczas programu. Wystarczy, że firmy które trafią do cashbroker.com za naszym poleceniem, rejestrując się w serwisie wpiszą ów numer w polu „Osoba polecająca”.

Warto również wiedzieć, że cała współpraca odbywa się na podstawie kontraktu brokerskiego, bieżące obroty możemy w każdej chwili sprawdzić na naszym profilu.

Ile można zarobić?

Ponoć rekordziści zarabiają nawet do 20 000PLN w miesiącu! System prowizyjny rozkłada się jednak następująco: jeśli przez nasze konto w danym miesiącu przewinie się 1000 000 jednostek waluty, a my za każdą jednostkę otrzymamy 15 pipsów, to w prostym rozrachunku prowizja wyniesie 1500 PLN. Tutaj jeszcze jedna ważna uwaga: prowizja jest płatna do 10-go każdego miesiąca.

Do rozstrzygnięcia pozostaje jeszcze kwestia, czy warto wziąć udział w tym programie. Prawda jest taka, że przecież nic nie tracimy…

4916557151_247ae8d57a_z