Chcesz zarobić na walutach bez ryzyka? Zostań brokerem!

Wyślij ten wpis znajomym!

Nie od dziś wiadomo, że rynek walutowy uzależniony jest od wydarzeń na rynku pieniężnym. Rządzą nim te same mechanizmy – chociażby popyt i podaż. Dlatego też jeśli ktokolwiek chce zarabiać na rynku walut muszą dokładnie obserwować i analizować zjawiska ekonomiczne.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom możemy jednak zarabiać na walutach bez konieczności prowadzenia skomplikowanych analiz i bez związanego z nimi ryzyka. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak!

Sprawa dotyczy programu partnerskiego, jaki został opracowany przez jeden z największych polskich kantorów internetowych – cashbroker.com. Program nazywa się właśnie: „Zostań Brokerem”.

Zostań Brokerem: dla początkujących

Program ten skierowany jest do wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą i chcieliby pośredniczyć przy wymianie walut. Może ona być dokonywana przez duże jak i małe firmy. Zgodnie z jego zasadami za każde wymienione przez nasze konto 1000 jednostek danej waluty, otrzymujemy 15 pipsów od jednostki, (dotyczy czterech podstawowych walut – EUR,USD,GBP,CHF). Dla prostego rachunku: 1000 mnożymy przez 0,0015 i otrzymujemy: 1,5 PLN. Na pierwszy rzut oka nie jest to imponująca kwota. Ale pamiętajmy, że transakcji w miesiącu zazwyczaj jest znacznie więcej. Przy dobrej koniunkturze można wypracować drugą wypłatę.

Sprawę ułatwia nam sam kantor, który zachęca klientów takimi rozwiązaniami, jak: darmowa rejestracja konta, brak prowizji, brak kosztów przelewu i marża na poziomie 0,25%.

Jak to zrobić?

By zostać brokerem w cashbroker.com wystarczy zarejestrować się na platformie broker.cashbroker.com. Zostanie nam wówczas przydzielony indywidualny numer brokerski, z którego będziemy korzystać podczas programu. Wystarczy, że firmy które trafią do cashbroker.com za naszym poleceniem, rejestrując się w serwisie wpiszą ów numer w polu „Osoba polecająca”.

Warto również wiedzieć, że cała współpraca odbywa się na podstawie kontraktu brokerskiego, bieżące obroty możemy w każdej chwili sprawdzić na naszym profilu.

Ile można zarobić?

Ponoć rekordziści zarabiają nawet do 20 000PLN w miesiącu! System prowizyjny rozkłada się jednak następująco: jeśli przez nasze konto w danym miesiącu przewinie się 1000 000 jednostek waluty, a my za każdą jednostkę otrzymamy 15 pipsów, to w prostym rozrachunku prowizja wyniesie 1500 PLN. Tutaj jeszcze jedna ważna uwaga: prowizja jest płatna do 10-go każdego miesiąca.

Do rozstrzygnięcia pozostaje jeszcze kwestia, czy warto wziąć udział w tym programie. Prawda jest taka, że przecież nic nie tracimy…

4916557151_247ae8d57a_z


Wyślij ten wpis znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Policz to * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.